Philadelphia – Montreal 5:3 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 6:1 (kon.) | Anaheim – Dallas 5:2 (kon.)
Calgary – Edmonton 2:8 (kon.) | San Jose – Minnesota 4:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Montreal Canadiens
cz Štvrtok 04.04.2013, 01:30 • Wells Fargo Center • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:11:29)

Montréal: 2

Je konec, Philadelphia dnešní utkání zvládla a poráží Montreal 5:3. Hosté toho na ledě Flyers v dnešním utkání příliš nepředvedli a výsledek zcela odpovídá obrazu hry. Hlavně ve druhé a třetí třetině byli domácí jasně lepší a vítězství si dnes zasloužili.

60:00

59:48
    Vhazování před Bryzgalovem, utkání je rozhodnuté.

59:21
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Pěkné gesto Matta Reada, který mohl již střílet do prázdné branky přes bránícího hráče Canadiens, ale ještě přihrává na zcela volného JAKUBA VORÁČKA, který dává rozhodující branku utkání! Asistence: Matt Read.

59:00
    Začíná poslední minuta třetí třetiny, hosté to zkouší bez brankáře!

58:20
    A najednou je prodloužení zase "daleko" – hosté musí dát gól, chtějí-li pomýšlet na body z dnešního utkání.

57:12
    Domácí jsou "při chuti", další průnik Reada z levé strany, obrana Canadiens ho zastavuje, na hranici nedovoleného zákroku.

56:24
    Ale, ale, ale... dnešní utkání je "bohaté" na zvraty ve skóre, ERIK GUSTAFSSON si před brankou, úplně osamocen, naprosto nebráněn, počkal na přihrávku z levé strany od Girouxe a pak mu již stačilo nastavit svou hůl a je čtvrtý gól Flyers, kteří se tak dostávají do vedení! Asistence: Claude Giroux, Jakub Voráček.

56:03
    Díky vyrovnávací brance Flyers jsme se opět o něco přiblížili k prodloužení.

54:54
    Tak přece! WAYNE SIMMONDS si najel z levé strany před branku, a nohou usměrnil puk za záda Priceho, po střele Gervaise z pravé strany. Asistence: Bruno Gervais, Kimmo Timonen.

54:05
    B. Schenn se dostává ke střele z levé strany, Price chytá.

53:08
    Philadelphia nezačala závěrečnou desetiminutovku dobře, hosté se dostávají čím dál častěji do jejich třetiny!

52:15
    Prust "drze operoval" u branky domácích a i přes důrazné bránění se dokázal dvakrát dostat k puku, svou tyčku si ale Bryzgalov dokázal pohlídat.

51:15
    Po delší době sledujeme kombinaci Canadiens ve třetině Philadelphie, ale Bryzgalov nemusel čelit jediné střele.

50:00
    Začíná posledních deset minut třetí třetiny, dokáží Flyers prolomit střeleckou smůlu v této třetině a vyrovnat?

48:46
    Stále se hraje převážně ve třetině Montrealu, hosté si "koledují" o vyrovnávací branku ve své síti!

47:56
    Pacioretty zachytil rozehrávku Flyers, ale ostatní spoluhráči odešli střídat, levé křídlo Canadiens tak odevzdává puk a jde také na střídačku.

Martin Dvořák

Góly a asistencie: 25. Couturier (Fedotěnko, Gagne), 36. Gagne (Lauridsen, Schenn), 55. Simmonds (Gervais, Timonen), 57. Gustafsson (Giroux, Voráček), 60. Voráček (Read) – 14. Jemelin (Pacioretty, Desharnais), 37. Prust (Halpern, Galchenyuk), 37. Desharnais (Jemelin)

Philadelphia Flyers: Bryzgalov (Leighton) – Timonen, Gervais, Lauridsen, Schenn, Gustafsson, Huskins – Read, Giroux, Voráček – Hartnell, Schenn, Simmonds – Talbot, Couturier, Rinaldo – Gagne, Fedotěnko, Knuble
    Montreal Canadiens: Price (Budaj) – Markov, Jemelin, Gorges, Subban, Bouillon, Beaulieu – Ryder, Plekanec, Gionta – Pacioretty, Desharnais, Gallagher – Galchenyuk, Eller, Prust – Moen, Halpern, Armstrong

Rozhodca: Morton, Walkom – Driscoll, Racicot

Diváci: 19882