Myjava – Zlaté Moravce 0:0 (odl.) | Prešov – Senica 0:1 (kon.) | Košice – Slovan Bratislava 1:1 (kon.)
Nitra – Ružomberok 3:0 (kon.) | B. Bystrica – Trenčín 0:0 (kon.) | Žilina – Trnava 1:1 (kon.)
FC Nitra
3:0 (0:0)
MFK Ružomberok
Utorok 02.04.2013, 17:30 • FC Nitra • Niké liga

Nitra víťazí s Ružomberkom rozdielom triedy 3:0. Všetky góly padli v druhom polčase. O prvý sa postaral presnou hlavičkou Benčík, druhý vsietil parádnou strelou Mičic a víťaznú pečiatku zasadil z pokutového kopu Cleber. Domáci boli v druhom polčase lepším tímom a zaslúžene sa tešia z trojbodového zisku. Liptákom chýbala finálna fáza a tak nemohli v tomto zápase pomýšľať na čo i len bod. (20:42:13)

90+1
    Rozhodca sa už pozerá na hodinky. Každú chvíľu sa zápas skončí.

90
    Autor druhého gólu Nitry schádza z ihriska. Na jeho miesto príde Král

90
    V závere stretnutia už Nitra kontroluje tento zápas a už ho zrejme bez problémov dovedie do víťazného konca.

89
    Nitra dala gól!

CLEBER NASCIMENTO SILVA zahrával pokutový kop. Oklamal brankára Sedláka a zvyšuje na 3:0.

88
    Grešák stiahol domáceho hráča za dres a vidí žltú kartu.

88
    Kanu sa prebíjal po ľavej strane. V šetnástke súper bol zastavený nedovolene a Nitra bude mať k dispozícii pokutový kop.

88
    Hostia streidajú Mulumba nahradil Ondreka.

87
    Ružomberok sa snaží skresať svoje manko. Serečin sa však cez domáce hradby neprebil.

86
    Ďubek dostal prihrávku za obranu súpera. Obišiel aj brankára Chudého, ale loptu do brány nedostal.

85
    Nebezpečný roh hostí. Lopta sa dostala k Ondrekovi, ktorý ju nedotlačil do domácej brány.

84
    Maslov center zblokovala domáca obrana na rohový kop. Troška sa vystrašil aj Chudý, ale napokon zasahovať nemusel.

83
    Hostia si vybojovali priamy kop. Zahral ho Ďubek, ale iba do náručia brankára Chudého.