Příbram – Táborsko 7:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta Praha 1:3 (kon.) | Dukla Praha – Plzeň 2:2 (kon.)
Slovácko – Teplice 5:1 (kon.) | Jablonec – Liberec 3:3 (kon.) | Hr. Králové – Ostrava 2:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Brno 1:1 (kon.) | Slavia – Bohemians 2:2 (kon.)
FC Hradec Králové
2:1 (1:0)
FC Baník Ostrava
cz Pondelok 25.03.2013, 15:00 • Nový Bydžov, Chudonice UMT • Juniorská liga (CZ)

Sudí Berka ukončil vyrovnaný zápas mezi Hradcem Králové a Ostravou. Duel lépe zvládli domácí, i když remíza by zápasu odpovídala víc. V druhém poločase jsme zaznamenali dvě branky. Nejprve vyrovnal Novák a po té vrátil svůj tým do vedení Voltr. To je ode mne pro tuto chvíli vše, celý promrzlý se těším u dalšího zápasu Juniorské ligy. (16:55:32)

90+1
    Rozhodčí nastaví jednu minutu.

90
    Volný přímý kop pro Hradec končí v autu.

88
    Voltra, který si ve vápně zřejmě špatně došlápl vystřídá Kopáč.

87
    Ten příliš nebezpečný nebyl, Hradečtí se bez problémů ubránili.

86
    Uvidíme roh z levé strany pro hosty.

86
    Baník se očividně nevzdává a dál bojuje. Obrana Votroků je ale pevná.

84
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Centr do vápna Ostravy byl nejprve hostující obranou odvracen, ale pouze k RADKU VOLTROVI, jenž si míč nejprve zpracoval a až pak vypálil nekompromisně k levé tyči!

83
    Faul na Voltra znamená standartní situaci pro Hradec.

80
    Další střídání v táboře domácích. Do teplé sprchy zamíří Asim Zec, naopak do zápasu se podívá Radek Doležal.

79
    Po centru Zemana zakončoval Foltyn. Nakonec to bude roh.

77
    Baník právě vstřelil branku!
    Rohový kop se stává pro domácí hráče osudným! Nejprve to nevypadalo nikterak nebezpečně, ale míč se nakonec odrazil na vápno k MARKU NOVÁKOVI, který podobně jako v prvním poločase Janoušek zakončil tvrdou střelou k pravé tyči!

76
    Baník bude zahrávat roh.

75
    Shejbal zakončoval z velkého úhlu a možná i proto mu jeho pokus Andrejko vytěsnil.

74
    Ten už tak vydařený není, Baník se ubránil.

73
    Přetažený na Simerského a jeho následná střela končí za brankou, ovšem až po teči hostujícího brankáře, takže to bude další rohový kop pro domácí.