Nemšová – Tvrdošín 8:5 (kon.) | Pruské – Slávia Nitra 7:8 (kon.)
koniec
NTS FK-ZŠ Nemšová
8:5 (3:3, 2:2, 3:0)
FBK Tvrdošín
Sobota 23.03.2013, 14:30 • STC Aréna Púchov • Play-off ženskej Extraligy
   
  60:00
  Koniec zápasu. (16:38:30)
   
  59:00
  Pomaly sa blížime k záveru tretej tretiny, do útoku ešte postupujú domáce hráčky, konkrétne Izraelová pálila mimo.
   
  57:18
  Brankárka domácich rozohrala na stred, vzápätí sa však k loptičke dostali hostia, tie sa však gólovo nepresadili.
   
  56:20
  Hrá sa zo strany na stranu, v posledných sekundách však postupovali do útoku hráčky Nemšovej, konkrétne po pravej Sádecká, tá však neprihrávala presne.
   
  55:58
  Pri lopte aktuálne hráčky hostí, tie postupujú do útoku, ale tesne pred bránou zasiahla obrana domácich.
   
  55:34
  Strhujúci záver zápasu!
   
  54:13
  Aj v týchto sekundách mali hostia na málo po ľavej strane prenikla Izraelová, ktorá aj zakončila, jej pokus však vyrazila brankárka súpera.
   
  53:28
  Domáce hráčky sa na teraz dobre bránia, snažia sa napádať rozohrávku súpera a vystupujú s vysokým presingom.
   
  52:20
  Až od vlastnej brány potiahla loptičku Betka Ďuríková, už bola aj nadostrel, keď jej pokus zablokovala tesne mimo obrana súpera.
   
  51:28
  Nemšová útočí na polovici súpera, snažila sa niečo pri mantinely vymyslieť, ale obrana bola na teraz dobre dôsledná a zabránila tak Nemšovej v akejkoľvek rozohrávke, následne ide Trebišov do útoku.
   
  50:10
  Nemšová dala gól!
  Domáce hráčky pridávajú ďalší gól zásluhou DOMINIKY SÁDECKEJ, ktorá prestrelila brankárku z pravej strany. Asistenciu si pripisuje Kristína Haljaková.
   
  48:29
  Hra sa tak povediac spomalila, v posledných sekundách tomu niečo dôležité chýba, čo ani ja sám neviem opísať. Tentokrát to skúšali hráčky Nemšovej, ktoré sa dostali aj do zakončenia, ktoré minulo bránu.
   
  47:33
  Dobre rodiaci sa útok Nemšovej, ten začínal u Izraelovej, ktorá potiahla loptičku popri mantinely, následne sa už snažila uvolniť, ale súper ešte vďaka obrane včas zasiahol.
   
  46:00
  Nemšová na teraz dvakrát nepresne rozohrala, no však ani z jedného pokus nehrmelo. Súper z Tvrdošína avšak ostáva pri loptičke.
   
  44:15
  Nemšová dala gól!
  Zápas ako na hojdačke. Domáce hráčky sú opäť vo vedení, REBEKA GÁLIKOVÁ vystihla prihrávku súpera, dostala sa pred brankárku, kde nezaváhala. Bez asistencie.
   
  43:39
  Dobré zakončenie domácich, z pravej strany prišiel pokus Izraelovej, ktorá mierila dobre, ale jej zakončenie opäť vystihla brankárka, ktorá vyráža do bezpečia.
   
  42:59
  Zderková teraz skoro rozhodla dnešný zápas, najskôr zle prihrala, vyzeralo to tak, že súper pôjde do samostatného nájazdu, ale táto hráčka vytiahla palicu a loptičku však zasiahla.
   
  42:04
  Domáce hráčky sa s hrou teraz stiahli na vlastnú polovicu, po chvíli už začínajú útok, ktorý je na prechode pomalší ako obvykle.

  Tomáš Batiz

  Góly a asistencie: 3. Ďuriková, 6. Haljaková, 8. Rabšiková (Maradíková), 21. Sádecká (Izraelová), 40. Haljaková (Sádecká), 45. Gáliková, 51. Sádecká (Haljaková) – 4. Buková (Ješšová), 5. Hutirová (Turčáková), 18. Buková (Balažová), 29. Hutirová, 38. Stredanská (Spišiaková)


  NTS FK-ZŠ Nemšová: Oškrdová (Hôrková) – Ďuríková B., Tydlačková, Tokárová, Zderková, Strapková, Sádecká, Izraelová, Štefluová, Ďuriková V. Haljaková, Bobotová, Rabšková, Melišová, Galiková.
  FBK Tvrdošín: Pilšaková – Turčáková, Piknová, Stredanská, Balažová, Spišiaková, Hutirová, Medvecká, Ješšová, Buková, Stredanská, Kraľová, Jurinová, Rakytová.

  Rozhodca: Cibík, Tomáš

  Diváci: 45