Trnava – Prievidza 3:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Trebišov 5:4 (po s.n.)
5:4 (0:2, 2:1, 2:1 - 0:0)
HK STEEL TEAM Trebišov
Piatok 15.02.2013, 18:00 • ZŠ Považská Bystrica • 1. liga Play-Out (SR)

Ďakujeme za pozornosť, prajeme príjemný zvyšok večera a rovnako príjemne strávený víkend. (20:33:53)

Dramatický zápas sa napokon končí víťazstvom Považskej Bystrice, ktorá bola úspešnejšia v samostatných nájazdoch. V nich vyhrala pomerom 2:0, keď sa o góly postarali Roman Bujdák a Jaroslav Filo. Dva body zostávajú v Považskej Bystrici a Trebišov si vezie domov jeden bod.

65:01
    Považská Bystrica dala gól!
    Rozhodujúcim gólom sa stáva prvý gól dnešných samostatných nájazdov, ktorý zaznamenal ROMAN BUJDÁK!

Hosťujúci Jakub Mihalič neuspel pred Jakubom Beňom a je rozhodnuté! Víťazom sa stáva domáca Považská Bystrica!

Jaroslav Filo dáva gól do svätyne Petra Babkoviča a je to 2:0 pre domácich!

Filip Podsedlý neprekonal Jakuba Beňa v domácej bráne a tak stále platí stav 1:0!

Roman Bujdák prekonáva Petra Babkoviča a Považská Bystrica vedie 1:0!

Samostatné nájazdy začínajú.

V predĺžení sa nerozhodlo a tak dnešný duel vyvrcholí samostatnými nájazdmi.

65:00
    Predĺženie skončilo.

62:36
    Vzájomné vylúčenie: Za údery päsťou dostáva trest 2+2 minúty domáci Patrik Jarab a rovnaký trest dostáva aj hosťujúci Ľubomír Buraľ.

60:01
    Začalo predĺženie.

V tretej tretine najskôr vyrovnal domáci Roman Bujdák na 3:3 a následne hosťujúci Jakub Mihalič dostal hostí znova do vedenia - 3:4. V 51. minúte vyrovnal na 4:4 Michal Ftorek a keďže v ďalšom priebehu tretieho dejstva nepadol ďalší gól, duel pokračuje predĺžením.

60:00
    Tretia tretina skončila.

59:36
    Hostia v plnom počte.

57:36
    Martin Lenďák dostáva dvojminútový trest za sekanie a v závere sa budú musieť brániť hostia z Trebišova.

56:39
    Domáci v plnom počte.

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK STEEL TEAM Trebišov. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 22. Bujdák (Teska), 28. Kubiš (Niník, Jarab), 43. Bujdák (Kostelanský, Kubiš), 51. Ftorek (Niník, Lipták), 66. Bujdák (pen.) - 10. Podsedlý (Wesselényi, Králik), 15. Mihalič (Buraľ, Pavličko), 37. Schnelly (Miľovčík, Kovaľ), 46. Mihalič (Miľovčík, Lenďák)

HK 95 Považská Bystrica: Beňo - Bednár, Filo, Koleda, Slávik, Lipták - Sekáč, Krecháč, Teska, Adamec, Bujdák - Ftorek, Niník, Kubiš, Jarab, Palák - Kostelanský, Kudlej, Majerik
    HK STEEL TEAM Trebišov: Babkovič - Ružička, Ficko, Podsedlý, Králik, Wesselényi - Veľk, Buraľ, Schnelly, Miľovčík, Kovaľ - Valko, Lenďák, Mihalič, Pavličko, Pisio - Pačuta, Oravec

Rozhodca: Vladimír Fridrich - Lukáš Kacej, Matej Tvrdoň