Lipt. Mikuláš – Detva 4:3 (kon.) | Spišská N. Ves – Trnava 3:0 (kon.) | Prešov – Michalovce 6:2 (kon.)
Prievidza – Senica 4:6 (kon.) | Bardejov – Trebišov 1:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 6:4 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
HK Gladiators Trnava
Utorok 13.11.2012, 17:00 • ZŠ Spišská Nová Ves • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

56:12
    Tempo hry upadlo, stretnutie sa už len dohráva.

53:00
    Opatrná presilovka Spišiakov, štvrtý úspech nepriniesla.

50:49
    Vylúčený hráč hostí Poláček.

50:15
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Kapitán Spišiakov VAIC pohotovo zvyšuje na 3:0. Asistencie: Smotrila, Novák.

46:03
    Domáci počas presilovky bránia veľmi pozorne, hostí do ničoho vážnejšieho nepustili.

44:18
    Vylúčený domáci hráč Malina.

41:16
    Trnavčania to nevzdávajú, opäť vidíme útočný hokej v podaní oboch mužstiev.

40:49
    Najviac strieľajúci domáci hráč Lukáš Novák to opäť skúšal zo svojej parkety od modrej.

40:17
    Vzrušenie hneď na začiatku, keď Lipovský zamiešal puk za bránou.

40:01
    Začala tretia tretina.

Všetko je pripravené na začiatok poslednej tretiny.

Tretia tretina začne o 18:31.

Počas prvej prestávky sa na ľade predstavili mladé hokejové nádeje zo Spišskej Novej Vsi. V druhej prestávke je pripravená Hra diváka.

Druhá tretina priniesla živší a kvalitnejší hokej. Spišiaci opäť veľmi pozorní v obrane, už viac sa drali do útoku. Ich snaženie bolo odmenené dvoma gólmi. Hlavne ten druhý v podaní kapitána Vaica bol hokejovou lahôdkou.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:40
    Krempaský z ťažkého uhla sa snažil prekonať gólmana hostí.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Patrik Petruška

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Gladiators Trnava. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 36. Novák L. (Vaic, Krempaský), 38. Vaic (Smotrila ), 51. Vaic (Smotrila, Novák )

HK Spišská Nová Ves: Lipovský – Vartovník, L. Novák, Malina, Kohutiar, Krempaský, F. Novák, Horváth, Nitriansky, Gonda, Vasylyev, Vantroba, Smotrila, Hamrák, Prokop, Findura, Belluš, Vaic.
    HK Gladiators Trnava: Rybár – Šoltys, Šimšič, Hluch, Faktor, Grman, Baran, Poláček, M. Baran, Achs, Schmidt, Lupták, Jančovič, Daráš, Zahumenský, Rosa, Lisoň, Hubek, Grman.

Rozhodca: Majling - Číž, Gavalier