Vlašim – Letohrad 3:2 (kon.) | Jindřichův Hradec – Hr. Králové 3:4 (kon.) | Karviná – Kladno 0:2 (kon.)
Třinec – Plzeň 2:1 (kon.) | Kert Park Praha – Ústí n/L 2:1 (kon.) | Pardubice – Most 1:2 (kon.)
HC Kert Park Praha
2:1 (0:0, 0:1, 2:0)
Elba DDM Ústí nad Labem
cz Sobota 03.03.2012, 17:00CROSSDOCK extraliga (CZ)

Je tady konec dramatického zápasu mezi Kert Park Praha a Elbou Ústí nad Labem. Hosté díky povedené druhé třetině vedli 1:0, avšak domácí hráči v závěrečném dějství silou vůle vyrovnali a necelou minutu před koncem v přesilovce dokonali obrat. Kert si tak upevnil první místo v extraligové tabulce. (18:56:46)

45:00

44:59
    Vteřinu před koncem zápasu je hra ještě přerušena, domácí fanoušci a hráči slaví úžasný obrat v zápase.

44:19
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Hned po buly je tu obrat v zápase! Míček se po buly dostal k LUKÁŠI PLZÁKOVI, který ranou zpoza modré čáry posílá domácí do vedení. Asistence: Jiří Kruček a Tomáš Sikora.

44:14
    Oddechový čas pro domácí tým.

44:14
    Daniel Prášek dostává dvě minuty za napadení. To bude velká šance pro domácí hráče.

44:10
    Rychle se blíží konec třetí třetiny. Závěr bude možná ještě dramatický.

43:19
    Hostující Soukup byl tvrdě sražen u mantinelu, teď už se ale asi vylučovat nebude.

42:42
    Závěr zápasu je plný emocí, domácí i hosté chtějí skórovat.

42:18
    Hostující Jirna střílel nyní od mantinelu těsně mimo. Stále platí, že hosté mají tlak.

41:21
    Hosté teď zvyšují v přesilovce tlak, domácí se brání s vypětím všech sil.

41:04
    Domácí se zatím srdnatě brání. Hraje se ale v jejich pásmu.

40:23
    Domácí Michetschläger dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

39:46
    Od mantinelu střílel Lukáš Ptáčník a před brankářem puk mezi nohy brankáře tečoval TOMÁŠ SIKORA. Asistence: Lukáš Ptáčník.

38:50
    Domácí hráči se nyní usídlili na polovině soupeře a útočí.

38:15
    Tomáš Sikora mířil nad bránu.Míček se odrazil od sítě a hraje se dál.

37:54
    Domácím se v přesilovce zatím nedaří udržet se v pásmu soupeře, hosté v pohodě vyhazují jeden míček za druhým.

37:23
    Michetschläger zalehl u mantinelu soupeře a hra je přerušena.

37:06
    Domácí jsou stále v pásmu soupeře, chybí tomu ale zakončení.

36:57
    Jiří Kruček nahazoval před bránu, Michetschläger ale nedokázal míček tečovat do brány.

Petr Bílek

Góly a asistencie: 40. Sikora (Ptáčník), 45. Plzák (J. Kruček, Sikora) - 28. Hubený

HC Kert Park Praha: Gerlich, Sup, Sikora, Pavlík, Michetschläger, Pospíšil, Skalník, Ptáčník, Führich, Plzák, J. Kruček, M. Kruček, Kuna, Gradecký, Lívanec, Rozemberg, Plzák, Krtička, Kočka, Bošák
    Elba DDM Ústí nad Labem: Benda, Hruška, Růžička, Rezek, Obdržálek, Kváš, T. Nedbal, Jirna, Prášek, Štěpánek, Plachý, Hubený, Soukup, Kotlík, Šilínek, Langthaler, Baxa.

Rozhodca: Olesz, Nezbeda