38:31
(18:14)
koniec
Konec zápasu.
28:28
(14:11)
koniec
SKKP Handball Brno – HK FCC Město Lovosice 28:28 (14:11)
Nejvíce branek: Dostalík 8, Hlípala 4, Vaněk 4 – Klimt 9/3, Motl 6/1, Malý 5. Rozhodčí: Pavlát, Točík.
Delegát: Skružný. Sedmimetrové hody: 2/0 – 5/4. Vyloučení: 6:1. ČK: Petrović (BNO).
30:23
(14:7)
koniec
Házenkáři Zubří dnes udělali, co museli a výhrou nad Jičínem v poměru 30:23 se udrželi ve hře o postup do play-off. Utkání se vyvíjelo jednoznačně. Po poločase domácí vedli 14:7 a po změně stran jejich náskok narostl až na deset gólů. V závěru ještě Východočeši skóre korigovali, ale na zvrat myslet nemohli.
29:26
(1:0)
koniec
Konec zápasu.
33:18
(14:8)
koniec
Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
28:26
(13:13)
koniec
KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Nové Veselí 28:26 (13:13)

Kopřivničtí házenkáři šli do dnešního utkání s cílem porazit Nové Veselí a postoupit do play-off z třetího místa, což se jim nakonec podařilo! Začátek dnešního dramatického klání měl zcela vyrovnaný průběh. V první desetiminutovce panovalo na světělné tabuli vyrovnané skóre. V následujících minutách však Kopřivnice po šňůře tří branek odskočila do vedení. Vyšší než tříbrankový náskok si sice domácí nevytvořili, ovšem byli to oni, kteří tahali za delší konec provazu. Hostům se podařilo srovnat až ve 26. minutě, kdy svítilo na ukazateli skóre 11:11. Po brance Živojinoviće v poslední vteřině prvního poločasu se také za nerozhodného stavu odcházelo do šaten. (13:13) Po změně stran dokázala Kopřivnice otočit opět skóre zápasu na svou stranu. Jenže tentokrát se už nedostala do většího než dvoubrankového náskoku. Ve 12. miutě se podařilo hostům srovnat a dokonce překlopit utkání na svou stranu. Hostům však mírné vedení vydrželo pouze osm minut a v závěrečné desetiminutovce bylo opět srovnáno. Skóre zápasu se následně tahalo o jednu branku a v rozbouřené kopřivnické hale byl tak k vidění infarktový závěr zápasu. Po výborných zákrocích Petra Chalupy, který měl lví podíl na vítězství domácích, dokázali kopřivničtí házenkáři lépe zvládnout závěr zápasu a nakonec zaslouženě vyhráli. Domácí celek si tak zajistil postup do divácky atraktivního play-off z třetího místa.

Pozápasové ohlasy:

Pavel Hladík, trenér TJ Sokol Nové Veselí: "Blahopřejeme domácím k vítězství. My jsme stejně jako Kopřivnice podali výborný výkon, myslím si, že dnešní utkání se muselo velice líbit divákům. Oba dva týmy hrály úplně naplno, protože se hrálo o třetí místo. Řekl bych, že dnes rozhodli i diváci, protože na konci vlili Kopřivnici enegii do žil . Pro nás je dobré, že jsme se po nepovedeném zápase na Dukle zvedli a podali jsme dnes dobrý výkon. Bohužel jsme selhali v zakončení, protože jsme nedali tři sedmičky a nevyužili jsme na konci přesilovku, takže dneska vyhrál efektivnější tým. Kopřivnice dokázala proměnit šance a i díky fantastické kulise, za kterou i my mockrát děkujeme, zaslouženě zvítězila. Ještě jednou blahopřejeme domácím k vítězství a přejeme, aby se jim dařilo v play-off. Třeba na sebe ještě narazíme."

Lubomír Veřmiřovský, trenér KH ISMM Kopřivnice: "My jsme štastní, že jsme vyhráli tento těžký zápas, kdy se ve srovnání s utkáním ve Veselí přiklonilo štěstíčko k nám. Dnes to byl stejně vyrovnaný duel, ale štěstí bylo tentokrát na naší straně. Za mě obrovská spokojenost. Získali jsme třetí místo, které jsme si přáli. Nyní už se musíme připravit na play-off, což bude úplně jiná liga. Na závěr bych chtěl moc poděkovat fanouškům za podporu, která byla opět fantastická. Smekám před nimi a ještě jednou velké díky."