WTA Rím (Antuka)
2:1
2:6
6:4
6:1
Zápas sice pro Kateřinu Siniakovou dobře začal, když získala první set hladce 6:2, ale poté už tahala za kratší konec provazu. Výkon Kasatkinové se totiž v průběhu utkání stále zlepšoval a v rozhodující třetí sadě už ruská tenistka dominovala. Pro Siniakovou tedy turnaj v Římě končí ve 2. kole.
1:2
6:2
5:7
3:6
Markéta Vondroušová i podruhé v letošní sezoně přehrála favorizovanou Simonu Halepovou!

V prvním setu byla Halepová dominantní ve všech činnostech, rodačka ze Sokolova se nestačila bránit a úvodní dějství snadno 2:6 prohrála. Ve druhém setu se však začala prosazovat tuhá obrana české reprezentantky. Vondroušová sice dvakrát ztratila své podání, ale také třikrát uspěla na returnu a vybojovala rozhodující sadu. V ní nebyl dlouho k vidění jediný brejkbol, Halepová měla šanci za stavu 3:3, ale Češka jedinou možnost své soupeřky odvrátila. Sama poté prorazila podání rumunské tenistky a ve velkém stylu dohrála zápas na servisu.

Ještě dnes se může Vondroušová těšit na osmifinálový souboj s Darjou Kasatkinovou.
0:2
0:6
1:6
Z mé strany je to pro dnešek vše, děkuji vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
1:2
6:4
4:6
3:6
Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou.
2:1
7:5
2:6
6:2
Z mé strany je to dnes vše, loučím se s vámi a u některého z dalších přenosů brzy napočtenou. Hezký večer přeje Daniel Juráš.
1:1
7:5
5:7
4:0
skreč 2
Petra Kvitová nechtěla za stavu 0:4 prodlužovat své trápení, bolest lýtka ji zřejmě omezovala až příliš a turnaj v Římě pro ni na rozdíl od dvojice jejích krajanek po obrovské bitvě plné zvratů s řeckou kvalifikantkou předčasně končí.
Děkuji za pozornost, dobrou noc!