Nepremenená penalta:
Vitoria Guimarães: Náhradníci: Tréner:
GD Chaves: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
FK Achmat Groznyj: Náhradníci: Tréner:
FK Krasnodar: Náhradníci: Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Náhradníci: Tréner:
HC SLOVAN Bratislava: Náhradníci: Tréner:
HKM Zvolen: Náhradníci: Tréner:
HC Košice: Náhradníci: Tréner:
MsHK Žilina: Náhradníci: Tréner:
HSC Csíkszereda: Náhradníci: Tréner:
HC Olomouc: Náhradníci: Tréner:
HK DUKLA Trenčín: Náhradníci: Tréner:
HC Energie Karlovy Vary: Náhradníci: Tréner:
HC VERVA Litvínov: Náhradníci: Tréner:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
Rytíři Kladno: Náhradníci: Tréner:
SK Horácká Slavia Třebíč: Náhradníci: Tréner:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Tréner:
HC Dynamo Pardubice: Náhradníci: Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Tréner:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Tréner:
BK Mladá Boleslav: Náhradníci: Tréner:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Tréner:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
HC Zubr Přerov: Náhradníci: Tréner:
AZ Havířov: Náhradníci: Tréner:
HK Poprad: Náhradníci: Tréner:
HK 32 Liptovský Mikuláš: Náhradníci: Tréner:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Tréner:
Comarch Cracovia Krakov: Náhradníci: Tréner:
Berani Zlín: Náhradníci: Tréner:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Tréner:
Polsko U20: Náhradníci: Tréner:
DRACI PARS ŠUMPERK: Náhradníci: Tréner:
EC Red Bull Salzburg: Náhradníci: Tréner:
HC Sparta Praha: Náhradníci: Tréner:
1. SC TEMPISH Vítkovice: Náhradníci: Tréner:
FbŠ Bohemians: Náhradníci: Tréner:
Höllviken IBF: Náhradníci: Tréner:
Floorball Köniz NLA: Náhradníci: Tréner:
FAT PIPE Florbal Chodov: Náhradníci: Tréner:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Náhradníci: Tréner:
IBF Falun: Náhradníci: Tréner:
Thurgau: Náhradníci: Tréner:
ACEMA Sparta Praha: Náhradníci: Tréner:
EräViikingit: Náhradníci: Tréner:
Předvýběr.CZ Florbal MB: Náhradníci: Tréner:
Bulldogs Brno: Náhradníci: Tréner:
PSG Panthers Otrokovice: Náhradníci: Tréner:
Pixbo Wallenstam IBK: Náhradníci: Tréner:
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Náhradníci: Tréner:
SV Wiler-Ersigen: Náhradníci: Tréner:
Švédsko: Náhradníci: Tréner:
Česká republika: Náhradníci: Tréner:
Slovensko: Náhradníci: Tréner: