Nepremenená penalta:
FC ŠTK 1914 Šamorín: Náhradníci: Tréner:
MFK Zemplín Michalovce: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
MŠK Rimavská Sobota: Náhradníci: Tréner:
FK Dubnica: Náhradníci: Tréner:
MFK Dynamo Dolný Kubín: Náhradníci: Tréner:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Náhradníci: Tréner:
FK Železiarne Podbrezová: Náhradníci: Tréner:
FK Slovan Duslo Šaľa: Náhradníci: Tréner:
DAC 1904 Dunajská Streda: Náhradníci: Tréner:
Partizán Bardejov: Náhradníci: Tréner:
FC Vysočina Jihlava: Náhradníci: Tréner:
FK Mladá Boleslav: Náhradníci: Tréner:
FK VIAGEM Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
FK Baník Most 1909: Náhradníci: Tréner:
FC Sellier & Bellot Vlašim: Náhradníci: Tréner:
MFK Karviná: Náhradníci: Tréner:
FC SILON Táborsko: Náhradníci: Tréner:
Bohemians Praha: Náhradníci: Tréner:
Slezský FC Opava: Náhradníci: Tréner:
FC Zlín: Náhradníci: Tréner:
FC Viktoria Plzeň: Náhradníci: Tréner:
FC Hradec Králové: Náhradníci: Tréner:
HKM Zvolen: Náhradníci: Tréner:
ŠHK 37 Piešťany: Náhradníci: Tréner:
HK Bardejov: Náhradníci: Tréner:
HK VITAR Martin: Náhradníci: Tréner:
New York Islanders: Náhradníci: Tréner:
Pittsburgh Penguins: Náhradníci: Tréner:
Winnipeg Jets: Náhradníci: Tréner:
Washington Capitals: Náhradníci: Tréner:
Columbus Blue Jackets: Náhradníci: Tréner:
Calgary Flames: Náhradníci: Tréner:
Anaheim Ducks: Náhradníci: Tréner:
Detroit Red Wings: Náhradníci: Tréner:
Ottawa Senators: Náhradníci: Tréner:
Tampa Bay Lightning: Náhradníci: Tréner:
Minnesota Wild: Náhradníci: Tréner:
San Jose Sharks: Náhradníci: Tréner:
Los Angeles Kings: Náhradníci: Tréner:
Vancouver Canucks: Náhradníci: Tréner:
SKA Petrohrad: Náhradníci: Tréner:
Dynamo Moskva: Náhradníci: Tréner:
Ak Bars Kazaň: Náhradníci: Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Náhradníci: Tréner:
Fehérvár AV19: Náhradníci: Tréner:
HC LERAM Orli Znojmo: Náhradníci: Tréner:
UHC Alligator Malans: Náhradníci: Tréner:
HC Rychenberg Winterthur: Náhradníci: Tréner:
Floorball Köniz NLA: Náhradníci: Tréner:
Grasshopper Club Zürich: Náhradníci: Tréner:
Torpedo Havířov: Náhradníci: Tréner:
FbŠ Bohemians: Náhradníci: Tréner:
FBC Liberec: Náhradníci: Tréner:
ACEMA Sparta Praha: Náhradníci: Tréner:
NTS FK-ZŠ Nemšová: Náhradníci: Tréner:
FBK Tvrdošín: Náhradníci: Tréner:
ŠK 98 Pruské: Náhradníci: Tréner:
ŠK Slávia SPU DFA Nitra: Náhradníci: Tréner:
FBC Grasshoppers AC UNIZA: Náhradníci: Tréner:
FBC Dragons Ružinov Bratislava: Náhradníci: Tréner:
ATU Košice: Náhradníci: Tréner:
ŠK 1. FBC Trenčín: Náhradníci: Tréner:
FBC Predátor Sabinov: Náhradníci: Tréner:
FbO Florko Košice: Náhradníci: Tréner:
Tsunami Záhorská Bystrica: Náhradníci: Tréner:
VŠK FTVŠ Hurikán Bratislava: Náhradníci: Tréner:
Tatran Děkanka Střešovice: Náhradníci: Tréner:
FbC COQUÍ Asper Šumperk: Náhradníci: Tréner:
FBŠ AL INVEST Jihlava: Náhradníci: Tréner:
FBC UNITED České Budějovice: Náhradníci: Tréner: